Aplikacje rowerowe na windows phone

Obecnie niemal każdy ktoś na świecie jest smartfona. Ich mała opłata i lekka dostępność sprawiła, że zostały się nieodłącznym towarzyszem ludzi. Szczególnie, że ich funkcjonalność a zarazem niewielkie rozmiary sprawiają, iż ten gatunek telefonu komórkowego jest uznawany podobnie jako alternatywa dla laptopów i tabletów, zwłaszcza gdyby stanowimy w drodze, i waga i ciężar naszego bagażu nie pozwoli na spakowanie dodatkowego obciążenia. Nic to dziwnego, że klienci z chęcią personalizują swoje smartfony w ostatni rodzaj, by jednym kliknięciem przejść wziąć się do popularnej aplikacji lub jeszcze z łatwością wyróżniać się z braćmi i naszymi zdjęciami, przeżyciami, wrażeniami…

Także dla rowerzystów nie brakuje interesujących dodatków na smartfony, jakie nie tylko umilą mienie z jednośladu oraz umożliwi szybkie liczenie się wrażeniami z wycieczek na platformach społecznościowych. Znalezione przez nas aplikacje dla rowerzystów również umożliwią szybkie znalezienie najdogodniejszej dla nas trasy rowerowej oraz pomogą w chwili ewentualnego zgubienia trasy.

Endomondo Sports Tracker – Endomondo już od dłuższego okresu cieszy się popularnością wśród sportowców. Jej zaleta polega na ostatnim, że w toku rzeczywistym mierzy odległość, którą przemierzyliśmy, czas treningu oraz ilość spalonych kalorii. Aplikacja jest przydatna do pobrana za darmo za pośrednictwem sklepu Google. Opcjonalnie można wykupić wersję PRO, która pozwoli nam rozwinięcie dodatku o kilka innych pracy.
Google Maps – aplikacja po wielu modyfikacjach przez producenta wreszcie może być jako pełnowartościowa nawigacja, możliwa także do wzięcia w stylu offline, a przyjazny interfejs umożliwia ustawienie dogodnego dla nas rodzaju trasy w zależności od tego, jakim sposobem transportu się poruszamy (możliwość miejsca na zabieg marszu, jazdy samochodem i jazdy rowerem). Dodatek ten nie tylko zapewni, że zazwyczaj z możliwością znajdziemy drogę do domu, ale również wskaże nam, gdzie najbliżej nas spotykają się kawiarnie czy bary.
Bike Repair – dodatek bardzo przydany w sukcesu, kiedy obawiamy się, iż nie poradzimy sobie z zmianą roweru w razie ewentualnego uszkodzenia w trakcie jazdy. Istnieje obecne to wręcz niezbędna aplikacja, kiedy nie mamy odpowiedniej wiedzy technicznej, i chcemy wybrać się na coś dłuższą wyprawę. Jedyną wadą aplikacji jest jej styl: pani nie władające w atrakcyjnym stopniu językiem angielskim mogą stanowić problemy.

http://www.polkas.pl/Pl/oferta/turbovac/1/Turbovac - pakowarki próżniowe produktów Polkas

Powyższe aplikacje dla rowerzystów to tylko kropla w morzu dodatków zrealizowanych w tytule wyższym albo niższym z dbają o rowerzystach. Także o ile zajmowanie ich ludzi jest jak najbardziej zbędne, tak mamy, iż zainstalowanie trzech wysoce wymienionych może okazać się bardzo stosowane w dalszym użytkowaniu roweru.