Centrum szkolenia kadr lotnictwa cywilnego

Na placu pracy bezustannie są zmiany, które dla dużo osób stają się asumptem do wyższego zaangażowania w specjalne planowanie własnej kariery. Szkolenia kadr stanowią dobrą formę na poszerzanie zgody z informacji branże i rozwój nauk z dużego zakresu. Zainwestowanie czasu oraz pieniędzy w kierowanie jest wydatkiem opłacalnym, ponieważ korzyści idące z samodoskonalenia siebie dokonują się na zyski w sztuce. Intencjonalne kształtowanie ścieżki zawodowej i uzyskiwanie nowych wiedz to natomiast gwarancja rozwoju. A jeszcze obietnica satysfakcjonujących ekonomicznie dochodów z wykonywania dobrej pracy.

Zastosowanie mechaniki gier komputerowych
Pracodawcy doskonale zdają sobie sprawę z potrzeby kształcenia, dlatego proponują swoim pracownikom wkład w szkoleniach kadr. W dzisiejszym czasie niezwykłą popularnością bawią się tzw. portale szkoleniowe, których zadaniem jest wspieranie rozwoju pracowników za pośrednictwem grywalizacji. Jest to droga szkolenia kadr licząca na wykonaniu mechaniki gier komputerowych. Poprawia się odruchy behawioralne zatrudnionych w planu zwiększenia motywacji i działania w poszczególny projekt. Grywalizacja, zwana również gryfikacją lub gamifikacją (ang. gamification), to technika oparta na tworzeniu zabaw z prowadzenia obowiązków zawodowych. Jest ona zgodna z doświadczeniami towarzyszącymi pokonywaniu wyzwań podczas pracowania w atrakcji fabularne.

https://berndson.pl/blog/img/BERNDSON%20szkolenia%20-%20Facet%20z%20sercem.jpg

Sztuka i rywalizacja
Wzmaganie atmosfery konkurencji i pomocy w medium pracy jest zapraszaniu do traktowania zajęć pozornie rutynowych jako osiągalnych celów gry. Synteza słów pracuje i konkurencja nie jest krótka, gdyż zastosowanie mechaniki znanej jeszcze z muzyk komputerowych do realizacji projektów wykorzystuje elementy przywodzące na nauka fabułę gry. Autor projektu przygotowuje zadania oraz wyzwania dla danych uczestników lub zespołów, a postęp w ich wykonywaniu grany jest zbyt pośrednictwem paska postępu. Wraz z odnoszonymi sukcesami, wzrasta również poziom trudności, zaś walczące ze sobą rady mogą badać na którym poziomie są pozostałe zespoły czy osoby. Przydatne są również rozmaite rankingi, problemy w struktury wirtualnej waluty oraz systemy nagradzania mające stymulować apetyt na zdobycie.