Comarch erp optima modul kadry i place

Poszukując idealnego oprogramowania dla firm, warto jest zdać opinię na plan ERP Optima będący dziełem krakowskiej firmy Comarch. Program Comarch ERP Optima to znakomite narzędzie dla maluchów oraz małych firm ułatwiające zarządzanie kluczowymi dla nich obszarami. Oprogramowanie oprócz modułów przeznaczonych dla księgowości i kadr tudzież płac, posiada także moduły handlowo-magazynowe idealne dla działów sprzedaży oraz logistyki.

Certyfikat Program ten potrafi się pochwalić m.in. posiadaniem certyfikatu zgodności z ustawą o rachunkowości. Dotyczy to z faktu że istnieje on na bieżąco aktualizowany z obowiązującymi przepisami. Oprócz tego dostępne są w nim innego typie narzędzia do raportowania i ocen i dokonywania sprzedaży internetowej.

Abonament Płacąc comiesięczną opłatę abonamentową za mienie z oprogramowania, można uzyskać nie tylko dojazd do jego charakterystycznych i zaawansowanych funkcji, ale oraz do asysty technicznej, która ułatwia rozwiązywanie tych problemów oraz wdrażanie rozwiązań dostosowanych do dużej dziedziny i firmy. Dzięki takiemu rozwiązaniu, program Comarch ERP Optima zapewne nie tylko ułatwić i dopasować funkcjonowanie poszczególnych rozdziałów a całej firmy, ale też przyczynić się w niski środek do wzmocnienia jej efektów.

Demo Przed zakupem programu Comarch ERP Optima, istnieje możliwość wzięcia z 30-dniowego dema online bądź oraz z 60-dniowego dema offline. Stanowi obecne niesamowicie ważne, ponieważ dzięki temuż ważna podać decyzję czyli takie oprogramowane sprawdzi się w poszczególnej instytucji. Wielu przedsiębiorców zaufało już programowi Comarch ERP Optima. Korzysta spośród niego obecnie ponad 60000 firm z wielu dziedzin, co stanowi oznaką wysokiej jakości oprogramowania. Jak wynika z przeprowadzonych wśród przedsiębiorców ankiet, aż 93% osób korzystających z oprogramowania firmy Comarch, było z niego zadowolonych.