Comarch optima handel cena

Firma Comarch występuje na polskim rynku od ponad 20 lat. To znacznie wyspecjalizowany dostawca oprogramowania a również jedna z najwyższych korporacji informatycznych w Polsce. Firma posiada oddziały zagraniczne – jak na przykład Comarch Software Ag z stolicą w Dreźnie. W 1999 roku zadebiutowała na Giełdzie Papierów Wartościowych.

Comarch rozwija oprogramowanie w sześciu sektorach: oprogramowania dla administracji publicznej, dla sektora służby zdrowia, dla sektora bankowego i ubezpieczeniowego ( między innymi programy wsparcia CRM) , wsparcia obsługi klientów, oprogramowania ERP, obsługi sieci telekomunikacyjnych oraz systemów bilingowych oraz programów lojalnościowych i systemów EDI.

Marka Comarch ERP została sporządzona dla produkcji, wdrożenia i sprzedaży unikalnego oprogramowania dla słabych i małych przedsiębiorstw.

Dla dystrybucji naszych wyrobów firma stworzyła nowy Program Partnerski w Polsce. Służy on pomożenie działań marketingowych i wzmocnienie i pielęgnację regionalnego opiekuna. Partnerzy przebywają w profesjonalnych szkoleniach biznesowych i ważnych, dla ich ludzi przygotowano specjalne ścieżki kompetencyjne. Są więc pomysły budujące społeczność profesjonalistów. Ale o sile Programu Partnerskiego świadczy usługę w trafieniu do potencjalnych klientów oraz promocja na stronicach www. Staranna selekcja sprawia, że Comarch Partnerzy oferują usługi na najszerszym poziomie tak dla tych, jak także dla przyszłych klientów. Aktualnie Comarch Ślubni to przynajmniej 900 firm, poruszających się sprzedażą oprogramowania.

Aby zostać partnerem firmy należy wykonać formularz dostępny na części www. Pierwszy rzut weryfikacji to nastąpienie z Przedstawicielem Comarch. Po tym spotkaniu należy zrobić cykl szkoleń autoryzacyjnych, które traktują nie tylko niektórych artykułów natomiast ich modułów, ale i zachowań biznesowych. Po pozytywnej certyfikacji następuje podpisanie umowy o pomocy.