Diody led jak zamontowac

Każdy spośród nas kojarzy zielone oprawki lamp z wybiegającym ludzikiem, które prezentują nam drogę ewakuacji w razie zagrożenia. Są wtedy oznaczenia, które razem z prawem (tzw. Polska Norma Ewakuacyjna) muszą dostawać się w siedzibach publicznych i przedsiębiorstwach prywatnych. Znaki też mają na planu oznaczenie bezpiecznej drogi ucieczki z budynku, w jakim doszło do wypadku np. pożaru. Oznaczenia te korzystają najczęściej tradycyjne żarówki albo farbę fluorescencyjną.

 

Wraz z postępem technologii uzyskaliśmy możliwość korzystania oświetlenia awaryjnego led. Za jego usługą możemy oznaczyć trasę ewakuacji i rozwiązania awaryjne bez wydawania dużych środków. Diody LED przedstawiają się dużą wydajnością świetlną i złym poborem energii elektrycznej. Możemy je łączyć bezpośrednio na przeszkodzie czy suficie nawet co kilkadziesiąt centymetrów. Dzięki ich oszczędności, niewielkim wymiarom i małym kosztom eksploatacyjnym są bardzo przydatną opcją dla starych sposobów oznaczania dróg ewakuacji.

http://pol-rom.pl/erppolkas/comarch-erp-optima/handel/

Cechą szczególną oświetlenia awaryjnego jest okazję jego używania podczas niedoboru lub całego braku prądu. Gdyby jesteśmy do tworzenia z niespodziewaną przerwą w dostawie energie w efektu awarii sieci lub pożaru naszej instalacji uruchomione zostanie oświetlenie awaryjne, które że służyć bez zasilania nawet do trzech godzin. To rozwiązanie jest gwarancją bezpieczeństwa dla polskich gości a mężczyzn w razie zagrożenia.

Innowacyjna metoda podświetlenia LED nie tylko służy nam małe koszty eksploatacji, ale i rób na specjalne bezpieczeństwo swoich prac i przedsiębiorstw.