Dotacja na rozwoj firmy swietokrzyskie

Jesteśmy przekonani, że rozwój naszej firmy chce od satysfakcji zarówno wszystkich użytkowników korzystających samodzielnie z naszych usług, a wtedy jednostek instalacyjnych, specjalistycznych sklepów, budowlanych i inwestorów, jacy są odbiorcami ostatecznymi.

Jesteśmy pewni, że poszerzanie oferty handlowej, skracanie czasów dostaw, podnoszenie kwalifikacji kadry pracowniczej i ciągłe doskonalenie poziomu obsługi konsumenta i wartości dostarczanych urządzeń gwarantuje osiągnięcie zamierzonego celu.

Zobowiązujemy się dołożyć wszelkich starań, aby nasi klienci stanowili w całości zadowoleni i gotowi co do ceny użytkowej i jakości świadczonych przez nas urządzeń.

Wentylator oznaczony napisem explosion proof to danie przeciwwybuchowe prostokątne, zaprojektowane do karierze w strefach zagrożonych wybuchem, przystosowany do montażu w wszystkiej funkcji w prostokątnych kanałach wentylacyjnych. Wykonane z galwanizowanej blachy stalowej i zaopatrzone w klapę inspekcyjną, pozwolą na dostęp do silnika i wirnika bez konieczności wymontowywania kanału wentylacyjnego.

Wentylatory promieniowe prowadzone są razem z światowym standardem ISO 9001. Stworzone do użytku w przestrzeniach zagrożenia wybuchem poza kopalniami oraz wyrobiskami górniczymi. Wentylatory posiadają wirniki stworzony ze stopów aluminium lub wirniki zrobione z blachy stalowej, samoczyszczące, pokrywane farbą proszkową. Bez sensy na grupę, wirniki wyważane razem z ISO 1940-1. Obudowa pewno stanowić zespawana z blachy stalowej, malowana proszkowo na kolor czarny. Obudowa posiada otwór inspekcyjny i drenażowy. Konstrukcja posiada detale uczynione z blachy mosiężnej, które minimalizują ryzyko zaiskrzenia. Wirniki i obudowa uczynione ze stali galwanizowanej, ocynkowanej lub nierdzewnej projektowane na życzenie.

Wentylatory dachowe są wykorzystywane do wentylacji wszystkiej i przemysłowej w dziedzinach zagrożonych wybuchem. Maszyny posiadają napęd bezpośredni, wirnik z łopatkami, które są pochylone do końca, zrobionymi ze byliśmy galwanizowanej, z aluminiową piastą. Wentylatory zostały urządzone w silnik trójfazowy, jaki stanowi zaadaptowany do funkcji w strefach zagrożonych wybuchem