Drukarka fiskalna omega

Drukarki fiskalne często mylone są z kasami fiskalnymi, choć w rzeczywistości są to dwa inne dania o nowych możliwościach. Drukarki finansowe toż bardziej rozbudowane kasy fiskalne. W przypadku kas do prowadzenia sprzedaży pomocna jest kasa i sprzedawca, a jeśli chcemy używać drukarek fiskalnych obowiązkowo występować musi komputer i profesjonalne oprogramowanie.

Takie drukarki najczęściej traktowane są w pomieszczeniach gdzie bazy artykułów są dużo wysokie, rzędu kilkudziesięciu tysięcy. Ułatwiają one, tak jak kasy, drukowanie paragonów fiskalnych oraz zarządzanie sprzedaży. Ale są konkretne zalety drukarki fiskalnej, które ukazują przewagę ich ponad kasami fiskalnymi. Samą z obecnych zalet stanowi szansa kontrolowanie stanu magazynowego produktów, jakie stanowimy w możliwości. Istnieje zatem udogodnienie, dzięki któremu można uniknąć sytuacji, w której w sklepie zabraknie jakiegoś produktu. Oraz do takich sposobów można wprowadzić promocje. Nie wyłącznie zwykłe obniżki cen, ale możliwość sprzedaży wielu produktów w pakiecie w niższej cenie. Prosto z takich drukarek można osiągnąć wydruk paragonów, a także fakturę VAT.

Do sprzedaży trafiły także drukarki fiskalne z propozycją tworzenia kopii elektronicznej paragonów. Sprzedawcy mają obowiązek przechowywać paragony przez 5 lat, co w wypadku kas fiskalnych czy niektórych modeli drukarek fiskalnych skupia się z przechowywaniem wydrukowanych paragonów przez wszystek ten czas. Rozwiązanie wykorzystywane w niniejszym fakcie umieszcza się na dwóch rolkach paragonu, gdzie w momencie drukowania, drukowane są dwa paragony jednocześnie. Wprowadzenie elektronicznej kopii umożliwia dużo wygodniejszą archiwizacje sprzedaży.

http://www.polkas.pl/Pl/produkt/kasa_fiskalna_novitus_sento_e/

Większe szansie drukarek fiskalnych mieszają się z wyższą wartością ich zakupu. Obsługa ich jest wysoce delikatna i chcąca ze powodu na indywidualne oprogramowanie, obowiązkowy komputer. Wysoce wymienione argumenty mogą stanowić nieatrakcyjne dla niewielkich biur bądź po prostu nieopłacalne, ale każdy sam podejmuję decyzje co chce.