Ekran dotykowy modecom 1001

GASTRO POS jest programem, który pozwala na dużą i intuicyjną sprzedaż, stworzoną w mało ruchach poprzez ekran dotykowy. Jak niezwykle prosty organizm na targu gastronomicznym cieszy się dużym znaczeniem wiodących szefów restauracji. Jego intuicyjna obsługa leczy w książki kelnerom a tymże samym ułatwia szkolenie nowych ludzi.

Dzięki bardzo dobrej, intuicyjnej obsłudze nie potrzebuje kosztownych oraz długich szkoleń, i niezwykle praktyczna forma użytkowania za pomocą ekranu dotykowego, powiązana z dużą paletą funkcji, bardzo dobro sprawdzi się w nie dopiero w krótkim, pojedynczym lokalu, ale i w budów gastronomicznej.

Indywidualne dobranie funkcji Dzięki bardzo dużo funkcjom oraz modułom GASTRO POS jest szczególnie elastycznym systemem, jaki pozostaniemy na targu. W współzależności od profilu lokalu, albo jest obecne bar, pub, i nawet restauracja, możesz dopasować oraz spersonalizować opcje, które będą najpodobniejsze dla Twoich potrzeb.

Bezpieczeństwo Logowanie się naszych pracowników do programu poprzez wprowadzenie niepowtarzalnego kodu, odcisk palca lub zbyt pomocą karty magnetycznej umożliwia pełny monitoring także jego czasu rzeczy jak również sukcesie jaki tworzy. W zależności od stanowiska, można i ustalić widok opcji tak, aby stanowił on dopasowany do uprawnień danej jednostki, np. kelner widzi jedynie sprzedaż, manager widzi sprzedaż i wystawianie faktur, pracodawca ma wstęp do ludziach opcji. GASTRO POS pozwala zminimalizować straty lokalu i zwiększyć zyski. Program pos gastro ułatwia również obsługę rozliczeń w gastronomii.

Zalety programu:

obsługa przez ekran dotykowy, wykonując kilka kliknięć; dopasowanie ekranu do samodzielnych potrzeb; kontrola rachunków i zamówień; przejrzysto zaprojektowany ekran bonowania; obrazowa prezentacja sali; rozliczenia kelnera w wszelkim etapie; zapisywanie czasu pracy; brak trudności w modyfikowaniu potraw; współpraca z kuchnią; sprawdzanie zamówień i rachunków; elastyczne kształtowanie cen; kontrola ustalanych rabatów; współpraca z sposobami hotelowymi i urządzeniami do działań specjalnych.