Eurozlacza hydrauliczne

Dystrybucja napięcia i skomunikowanie całych systemów zarządzania w najbardziej ciężkich powodach jest możliwa. Skoro nie poradzą sobie inne złącza, na że w takich najbardziej niekorzystnych warunkach poradzi sobie złącze eXLink. Co obecne istnieje zbyt złącze i dlaczego istnieje naprawdę daleko efektywne?

Złącze eXLink zezwala na elastyczne zasilanie, a jeszcze dużo opłacalną komunikację wszelkich systemów sterowania, które umieją się w wszystkim pomieszczeniu, gdzie po prostu ważna także trzeba takie złącze wykorzystać. Doskonale sprawdza się chociażby w takich niekorzystnych obszarach wybuchowych jak strefy 1, 2, 21 i 22. Istnieją dwa sposoby takich złączy - czterobiegunowe i siedmio oraz sześciobiegunowe.

Złącze eXLink 4-biegunowe oraz PE to idealny system, który pozwoli na zbieranie i rozłączanie wielu innych urządzeń elektrycznych. Jest wszystkie możliwe gniazda i odpowiednie wtyki dla tak zwanych sygnałów niskonapięciowych magistralowych. Warto zobaczyć, że przesył zasilania odbywa się aż do 250V AC/10 I dla tworzywa sztucznego oraz mosiądzu niklowanego, a ponadto dla stali nierdzewnej.

Szybko złączki exlink mają sporo możliwości podłączenia oraz rozłączenia. Nie traktuje ponad obowiązku wyłączania postępującego w poszczególnym czasie urządzenia, co znacząco ułatwia pracę. Wszystkie są zrobione w modelu, który zawiera stopień ochrony IP66/IP68. Złącza idealnie idą w temperaturze zakładającej się od –55, i kończącej na +70°C, więc w warunkach ekstremalnego ciężka oraz pozytywna. Dzięki temu, że mają obudowę zrobioną z takich dokumentów jak stal nierdzewna lub niklowany mosiądz są bardzo wytrzymałe na wszystkie uszkodzenia. Mogą mieć maksymalnie 7 lub 6 biegunów albo 4 bieguny oraz PE. Są łatwo stosowane w górnictwie, ponieważ produkt jest specjalistyczne certyfikaty górnicze EX I M2. Nie muszą również pozwolenia na akcję pod napięciem.

Połączenie wszelkich systemów dzięki złączom exlink jest właściwie bardzo pewne i proste i trwałe.