Gastro szef pobierz

Zarządzanie restauracją to trudne zadanie, w jakim warto sięgnąć po nowe rozwiązanie. Istnieje dużo ofert oprogramowania dla restauracji jednak tylko małe są tak naprawdę godne uwagi. Prym w tej części wiedzie system Gastro. Umożliwia on całą opiekę i zarządzanie lokalem. Z taką korzyścią będzie owo wyjątkowo popularne!

 

Co oferuje system Gastro?
Najważniejszym projektem z tej linie jest Gastro POS. Zapewnia on droga szybkiej oraz praktycznej realizacji zamówień. Terminal z ekranem dotykowym znacząco poprawi efektywność osoby, która służy klientów. Zamówienie złożone przez klienta trafi przez system prosto do kuchni. Dzięki temu kucharz będzie mógł już dołączyć do jego produkcji, zaś tym jednym skrócić czas oczekiwania na obiad. Program ten znacznie ułatwia wystawianie faktur i przyzwala na żądanie czasem pracy wszystkich ludzi osób. Jego funkcjonalność jest wysoce większa jednak warto przyjrzeć się nowym wyjściom z rodziny tego zespołu.

wtyczka 16a exZobacz naszą stronę www

Najważniejszym z punktu widzenia właściciela lub menadżera jest Gastro Szef. Zezwala na zarządzanie kartotekom produktów oraz przepisami. Szczególnie poważne i wartościowe jest prowadzenie magazynem lub w sukcesu sieci restauracji - magazynami. System Gastro sam monitoruje zużycie środków na jedne zamawiane wzory i sprawia nam możliwość oceny naszych oszczędności. Pamiętajmy, że dobra analiza informacjach to mocna potęga. Dzięki bardzo łatwo przedstawionym raportom będziemy w kształcie zadbać o efektywniejszą rzecz w naszym domu. Wtedy nie wszystkie oferty tego porządku i znacznie samemu zapoznać się z nimi. Co więcej oferuje oprogramowanie Gastro? Między innymi kontrolę finansów, znaczne przyśpiesza ustalanie marż i rentowności także dużo więcej.

Ten zespół jest przydzielony do twarzy, które lubią sobie największą wartość wykonywanych usług oraz niezawodność. Z pełną pewnością sprosta potrzebom zarówno lokalnych jak i dużych restauracji. Inwestowanie w sprawdzone rozwiązania zawsze jest przydatnym programem, który bardzo łatwo nam się zwróci!