Krajalnica amica

Prowadzisz mały punkt gastronomiczny, restaurację, oraz może niewielki sklep? Szukasz krajalnicy, którą składają dwie cechy: wysoka marka i przystępna cena? Krajalnica firmy Maga spełni Twoje potrzeby.

Krajalnica 612p jest zrobiona przez rodzimego producenta, przez co do jej istotnej ceny nie ma doliczonych kosztów za transport międzynarodowy. Posiada serwis "na tłu". Jest relatywnie dostępna w obsłudze, która naprawdę spełnia pokładane w nim możliwości.

Krajalnica maga 612p to artykuł, dany do cięcia przede każdym pozostałego typie wędlin i ciała, jednak z przeznaczeniem zapewne istnieć wykorzystywany też do robienia plastrów z warzyw czy sera. Wynikają z niej plastry o grubości od 0 do 28 mm, oraz z zadowoleniem osiągniemy dzięki niej także niemal przezroczyste plasterki wysokogatunkowych wędlin, kiedy i pełne plastry mięsa, np. na grilla.

Krajalnica jest krótkotrwała i znacznie precyzyjna, a użytkowanie jej - w wszyscy bezpieczne. Wszystkie elementy zostały odpowiednio zakonserwowane i utworzone z tak trwałych, popularnych w praniu i ochron elementów. Krajalnica maga użytkowana razem z załączoną instrukcją, spełnia wszystkie wymagania i warunki sanitarne. Wszystek punkt tego urządzenia, jaki tworzy pewną relacja z żywnością, jest wykonany z elementów nierdzewnych.

Nie wymagasz, aby krojone przez Ciebie wędliny marnowały się jako "resztki", bo Twoja krajalnica nie posiada dobrej płyty dociskowej? Z modelem 612p absolutnie nie będziesz posiadał tego punktu! To krajalnica, która tak dotnie wszystkie plasterki, wykorzystując położone w nią efekty do granica i minimalizując jakiekolwiek straty. Dodatkowo, jeśli po każdym czasie zaobserwujesz, iż nóż kroi mniej dokładnie, jednak możesz posiłkować się załączoną ostrzarką i zrobić danie do tego, by znów pracowało "jako inne".