Krajalnica bizerba cena

Nie od dziś wiadomo, że człowiek kupuje oczami. Produkty atrakcyjne wizualnie zachęcają do obrotu i interesuje to zarówno świeżej wędliny jak również czymś zapakowanego kosmetyku. Atrakcyjnie wyglądający towar jest chlubą i wizytówką sklepu, dla kupującego oraz jest potwierdzenie, że sprzedawca dokłada wszystkich starań aby zaspokoić potrzeby klienta.

 

Klienci szczególną wagę do wyglądu przywiązują podczas zakupów artykułów spożywczych, gdzie sposób prezentacji oraz prezentacji produktu jest znaczni pomysł na decyzje zakupowe. Bizerba krajalnice wychodzi naprzeciw tym wskazaniom i pragnie Państwu przedstawić urządzenia, które spełnią wszystkie Państwa wymagania połączone z cięciem i porcjowaniem produktów, przy zapewnieniu najwyższych standardów higieny.
Krajalnice Bizerba to Rolls Royce’y serwisu spożywczego. Naszymi wyborami przy tworzeniu urządzeń jest bezpieczeństwo, higiena i energooszczędność co umożliwia nam wyznaczać światowe wzory i wyprzedzać konkurencję. Niezależnie od twardości bądź miękkości produktu, możecie Państwo istnieć mocni, że wyrób zostanie pokrojony równo, szybko i łatwo. Ponadto nasze krajalnice zużywają od 35 do 60% mniej energii niż urządzenia firm konkurencyjnych, zaś 0% poboru sił w trybie spoczynku daje nas w pracy innowatorów w powierzchni budowy maszyn do krojenia. W zespół naszej oferty wchodzą krajalnice ręczne, krajalnice półautomatyczne oraz automatyczne.
Krajalnice które Państwu oferujemy, zdadzą egzamin także w budynku jak a we jakiegokolwiek rodzaju placówkach hurtowych i detalicznych. Bizerba Scaleroline A 650 czy Bizerba Agiloline B 100 w wyjątkowy sposób usprawnią procesy krojenia i porcjowania wędlin, serów oraz chlebów zapewniając wzrost efektywności pracy, oszczędność energii i czasu działalności w prawdziwych zakładach przemysłowych zaś krajalnice ręczne, automatyczne i półautomatyczne dobrze sprawdzą się w interesach mięsnych, piekarniach, delikatesach, gastronomii także ważnych kuchniach. Krojenie i porcjowanie nowych owoców jeszcze nigdy nie było oczywiście popularne.