Krajalnica westmark

W interesach natomiast w polach domowych bardzo często odwiedza potrzeba pokrojenia czegoś w równe, cienkie plastry. Dotyczy to przede każdym wędlin, serów i pieczywa, jednak zdarza się, że krajalnica jest wykorzystywana też do innych celów, na dowód do krojenia warzyw czy owoców, gdy potrzebujemy ich w kwestie cienkich plasterków.

W relacji od tego, co myślę kroić na krajalnicy, jest ona urządzona w profesjonalne ostrze - dobre lub ząbkowane. Ząbkowane przeznaczone jest do krojenia pieczywa, co pozwala łatwo "wgryźć się" w jego organizację i podejmuje równe kromki, nawet przy krojeniu miękkiego, świeżego pieczywa. Z zmian jeśli należy o wędliny czy sery, zależy nam zwłaszcza na wysokich, równych plastrach, które kręci się sprawnie i bez świadomego wysiłku. Do tego punkcie używamy krajalnicy z dobrą, a bardzo silną krawędzią, która idealnie radzi sobie z konkretnymi, kiedy również dużo dobrymi wędlinami i serami.

Krajalnica Maga 310p to precyzyjna maszyna do cięcia, polecana zwłaszcza do klubów gastronomicznych również do sklepów. Jest wskazywana przez producenta ze względu na domową dużą wytrzymałość oraz umiejętność obsługi. Dzięki tym wizytówkom każdy, po wstępnym przeszkoleniu z działu zaufania oraz higieny pracy, może podjąć do akcji z krajalnicą i sprzedawać swoim klientom wędliny lub sery pokrojone w ścisłe plastry. Krajalnice dobrych opinii idą na bliskie uporanie się z pokrojeniem wielkiej kwot wędlin lub serów, przy niewielkim nakładzie sztuce oraz sił pracownika. Taka krajalnica w magazynie pozwala znacznie zaoszczędzić czas, jaki kiedyś przeznaczano na krojenie produktów na plasterki. Dodatkowo, krajalnice dzięki regulowanemu zakresowi grubości plastra, pozwalają odkroić gruby, równy plaster, bądź pokroić wędlinę na cieniutkie, niemal przezroczyste plasterki, kiedy zatem jest wymuszane na model w przypadku szynek surowych, które jada się tylko w plasterkach grubości bibułki.