Moj wklad w rozwoj firmy

tarona.pl szuflady kasoweSzuflady kasowe do kas fiskalnych Polkas Kraków

Jesteśmy odpowiedzialni, że rozwój naszej jednostki zależy od satysfakcji zarówno wszystkich użytkowników korzystających samodzielnie z własnych usług, a to jednostek instalacyjnych, specjalistycznych sklepów, budowlanych oraz inwestorów, którzy są odbiorcami ostatecznymi.

Jesteśmy pewni, że poszerzanie oferty handlowej, skracanie czasów dostaw, podwyższanie kwalifikacji kadry pracowniczej oraz ciągłe doskonalenie poziomu obsługi konsumenta i jakości dostarczanych urządzeń gwarantuje osiągnięcie zaplanowanego celu.

Angażujemy się dołożyć wszelkich starań, by nasi klienci byli w pełni szczęśliwi i gotowi co do cenie rynkowej i wartości proponowanych przez nas urządzeń.

Wentylator oznaczony napisem explosion proof to danie przeciwwybuchowe prostokątne, zaprojektowane do funkcji w powierzchniach zagrożonych wybuchem, dobrany do montażu w wszystkiej prac w prostokątnych kanałach wentylacyjnych. Uczynione z galwanizowanej blachy stalowej i urządzone w klapę inspekcyjną, idą na wstęp do silnika i wirnika bez konieczności wymontowywania kanału wentylacyjnego.

Wentylatory promieniowe realizowane są razem z światowym standardem ISO 9001. Przygotowane do gruntu w strefach zagrożenia wybuchem poza kopalniami oraz wyrobiskami górniczymi. Wentylatory posiadają wirniki zbudowany ze stopów aluminium lub wirniki zbudowane z blachy stalowej, samoczyszczące, pokrywane farbą proszkową. Bez względy na jakość, wirniki wyważane zgodnie z ISO 1940-1. Obudowa może istnieć zespawana z blachy stalowej, malowana proszkowo na kolor czarny. Obudowa posiada otwór inspekcyjny i drenażowy. Konstrukcja posiada detale wykonane z blachy mosiężnej, które zmniejszają ryzyko zaiskrzenia. Wirniki i obudowa wykonane ze pewni galwanizowanej, ocynkowanej lub nierdzewnej projektowane na żądanie.

Wentylatory dachowe są wykorzystywane do wentylacji publicznej i ekonomicznej w powierzchniach zagrożonych wybuchem. Maszyny posiadają napęd bezpośredni, wirnik z łopatkami, jakie są pochylone do końca, wykonanymi ze określeni galwanizowanej, z aluminiową piastą. Wentylatory zostały urządzone w silnik trójfazowy, jaki jest dostosowany do czynności w okolicach zagrożonych wybuchem