Odpylacz uzywany

Odpylacze workowe, dzięki bogatemu asortymentowi w części worków filtracyjnych z różnorodnych towarów również o odmiennym wymiarze oraz dużym systemie czyszczenia, zaczynając od mechanicznego po system przedmuchowy i wynoszenie brudu sprężonym powietrzem, znajdują swoje zastosowanie prawie w każdej gałęzi przemysłu, w jakim jest problem z czarnym powietrzem dochodzącym w ciągu przemysłowym.

Bardzo łatwe - filtry modułowe, które używane są najczęściej w dziedzinie drzewnej i meblarskiej, znacznie dobrze realizują naszą funkcję również przy odciąganiu różnych rodzajów pyłów, np. papier, tworzywa sztuczne, itp. W bliskiej ofercie jesteśmy również wielkie wartości modułowe mogące obsługiwać wielkie hale produkcyjne jak i małe odpylacze stacjonarne wykorzystywane indywidualnie dla niektórych maszyn.

Odpylacze kartridżowe mimo małych gabarytów wyróżniają się wielką powierzchnią filtracyjną. Wykorzystywane są do starych i delikatnych pyłów. Odpylacze kasetonowe są stosowane w filtracji przemysłowej o niskich stężeniach pyłów. Z przyczyny na własną formę mają sporą powierzchnię filtracyjną.

Dużo niebezpieczna skala proponowanych odpylaczy zapewnia nam odpowiedni dobór maszyny do potrzeb konsumenta. Więcej wiedzy o własnej ofercie można dostać na krajowej stronie internetowej lub stykając się z nami bezpośrednio.

Proponowane przez nas dania odpylające są widoczne w grupy przeciwwybuchowej co oznacza, iż to odpylacz wykonany razem z przepisami zamkniętymi w unijnej dyrektywie atex, z angielskiego "atex dust collector".

Zastosowanie: - pyły, trociny, wióry wynikające z obróbki drewna - pył szlifierski z opiłkami różnorodnych materiałów - mgła olejowa, itp.

Zapraszamy do wprowadzenia się z innowacyjnym odpylaczem filtracyjnym o modułowej konstrukcji, który dzięki naszej stabilnej budowie, wielofunkcyjności, możliwości stosowania różnych formie, sposobie opróżniania oraz czyszczenia rękawów filtracyjnych, znajdzie zarówno w Twojej firmie zastosowanie i pozwoli utrzymać w nim czystość, a w porządku zimy w planie recyrkulacyjnym odzyska ciepłe powietrze z powrotem na halę.