Plan rozwoju firmy wzor

Subiekt Ignacy Rzecki miał spisany wszystek nasz skład w kajecie. W tym samym, w jakim prowadził ewidencje sprzedaży. Chociaż jego interes nie był jedynie artykułów oraz produktów, co na dowód nieduża hurtowania motoryzacyjna, gdzie samych tarcz hamulcowych prawdopodobnie stanowić kilkadziesiąt rodzajów. Wprowadzanie w notesie nie rozwiąże problemów współczesnego biznesmena, szczególnie, jeżeli korzystamy z bardzo wydajnej techniki przechowywania, którą jest magazyn wysokiego składowania. Jak sobie pomóc w takiej sytuacji?

Z poradą przychodzi firma Comarch, drink z najwybitniejszych twórców oprogramowania na Rodzimym rynku i przekazywany przez niego wms program magazynowy. To jedyne i znacznie zaawansowane oprogramowanie typu erp, ułatwiające ewidencję przechowywanych towarów i produktów. Daje się z dwóch modułów- Comarch WMS Zarządzanie i Comarch WMS Magazynier, które doskonale ze sobą współpracują, a razem stanowią idealne lekarstwo dla obsługi magazynu wysokiego składowania.

Pierwszy moduł stanowi podstawę projektu i daje stworzenie cyfrowej wersji magazynu. Taka elektroniczna struktura, dokładnie odpowiada naszej rzeczywistej wersji, umożliwia miejsce dla jednych produktów, półek, a nawet środków transportu takich jak palety. Możemy tworzyć dyspozycje dla magazynierów, definiować wartości podstawowych i wielkich stanów, ustawiać znaczenia dla danych towarów. Drugi moduł, Comarch WMS Magazynier to przedłużenie ręki magazyniera. Daje szansę etapowania przyjęć i wydań, drukowania niezbędnych dokumentów a nawet etykiet. To dokładnie dodatki, do pierwszego zadania, którym jest robienie, przesuwanie, kupowanie i inwentaryzacja towarów. Element ten daje dyspozycje, emitowane przez pracodawcę, co usprawnia cały proces zarządzania magazynem.

WMS program magazynowy zapewnia pełną integralność z Comarch ERP, jednak pewne elementy obydwu systemów zostają rozdzielone. Taka współpraca, na etapie dokumentów handlowych, natomiast nie danych źródłowych, umożliwia oddzielenie gospodarki magazynowej od operacji księgowych.