Program komputerowy osp

System enova 365 to oprogramowanie klasy ERP. Został on opracowany w charakteru usprawnienia wydajności operacyjnej przedsiębiorstwa. Według danych producenta system enova 365 jest przetwarzany przez ponad osiem tysięcy polskich firm!

Enova reaguje na dużo potrzeb tych przedsiębiorstw. Wielofunkcyjność pozwoli na wyciągnięcie dokładnie wymaganej funkcjonalności. Modułowość umożliwia dodawanie i zmniejszanie możliwości systemu, dzięki czemu można przekroczyć z lekkiej wersji do zaawansowanych funkcjonalności. System umożliwia pełną mobilność. Współpracuje on z siecią windows 7 i wyżej oraz idzie na obsługę na tablecie. Inne dostępne możliwości to sztuka na smartfonie lub przez przeglądarkę internetową. System umożliwia pełną ochronę i wybieranie zadań. Operatorzy są przydzielani z rządu aplikacji. Etap realizacji zadania potrafi stanowić w jakiejkolwiek chwili zweryfikowany. Dzięki temu wychodzi się przestojów w praktyce i osiągam zaginione dokumenty.

System enova jest dostarczany w trzech wariantach. 1. Standardowy zakup licencji - zatrzymuje się ona własnością klienta wraz z okazją jej aktualizacji. Opcja idealna dla firmy posiadających z dopłacie lub leasingu. 2. Wynajem oprogramowania - opłata jest pobierana w całości opłat abonamentowych za mienie z wybranych modułów systemu. Doskonałe lekarstwo dla maluchów oraz małych firm. 3. Dzierżawa planu i infrastruktury - całość usługi jest przeprowadzana przez dostawcę. Składniki są wynajmowane wraz z serwerem, aktualizacjami i backupami. Sposób jest zdeterminowany do celu natychmiast! Idealne rozwiązanie dla strupów, jakie nie chcą inwestować w zaplecze IT.

System enova jest dokonany przez firmę Soneta sp. z o.o. Spółka została otwarta w 2002 roku a dzięki wykorzystaniu eksperckiej wiedzy i kompetentnej obsłudze odniosła sukces rynkowy. Misją firmy Soneta jest kierowanie oprogramowania, które wykonywa, że Partnerzy a Klienci mają najwyższą skuteczność w wykorzystaniu technologii informacyjnych, niezbędną aby uzyskać sukces biznesowy. Nazwa jest zaangażowana społecznie i wspiera takie instytucje jak "Wiosna" czy "Mimo wszystko Anny Dymnej".