Program ksiegowy tytan

Comarch ERP Optima to bardzo częsty w Polsce program przygotowany dla młodszych oraz ważniejszych spółek z wszystkiej dziedziny. Dzięki wbudowanym rozwiązaniom jest łatwo wybieranym programem wśród biur rachunkowych, a także doradców podatkowych.

Program Comarch ERP Optima wykorzystuje już ponad 60 000 przedsiębiorstw, z innych branży i sektorów rynku, takich jak: handel także pomocy, transport, budownictwo, rolnictwo, administracja publiczna, zakłady budżetowe, branża medyczna, instytucje kulturalne oraz kancelarie prawne. Program optima opinie jest jedynie pozytywne, a oto kilka spośród nich.

Cosmo Group Sp Z o.o. firma, która jest właścicielem firmy NeoNail jest prowadzącą światową marką z dziedzinie stylizacji i pielęgnacji paznokci. Z powodu jej życia są blisko konsumentów, przekazując im specjalne i nowe produkty. Korzystając w prywatnej branży program Comarch Optima twierdzą, że każde transakcje wydają się przebiegać sprawniej.

multivac c500Multivac - pakowarki próżniowe Polkas

Printemps jest świetnie znaną siecią dużych sklepów, które cieszą się dystrybucją produktów wiodących marek ze świata mody, towarów przyjemnych i najwłaściwszych kosmetyków. W dobie nieustanego wzrostu, biznesy w Caen, Tours i Breście zostały w dłoniach firmy Comarch zadanie przebudowy swojego planu informatycznego. Oprogramowanie Comarch ERP Altum najlepiej zapisuje się w potrzeby oraz oczekiwania firmy Printemps i będzie zawsze przy niej w tamtych etapach rozwoju.

Oferta firmy Kontri.pl to wyjątkowy asortyment bielizny, jak również odzieży i materiałów pończoszniczych. Dzięki wdrożeniu platformy Comarch ERP Altum połowa zamówień przez internet podawanych jest w twórz automatyczny, i całymi osobami, które używają start w sztuce zamówienia są pracownicy magazynu fizycznie przygotowujący paczkę do nadania.

Imperial to opinia z Włoch oferująca odzież dla lalek i klientów. Wraz z bardzo dużym rozwojem sieci, firma rozpoczęła poszukiwania systemu, który usprawni zarządzanie siecią sklepów. Napisali na układ Comarch Optima.