Sklep miesny rybnik

Wizytówką sklepu mięsnego, lub i sklepu bawiącego się sprzedażą nabiałów, w ostatnim serów jest idealnie skrojony wybór, który zajmuje wzrok użytkowników w wagach witrynach. Odpowiednio zaprezentowane i wyeksponowane produkty przyciągają do obrotów, i dodatkowo dostarczają dowodów jakości. Co zrobić, by pokrojone wędliny czy sery idealnie się prezentowały? Rozwiązaniem jest profesjonalna krajalnica.

Krajalnice firmy bizerba są maszynami przeznaczonymi do cięcia zarówno wędlin, jak i serów. Są ostatnie tradycyjne krajalnice grawitacyjne, które zostały zaopatrzone w najróżniejsze funkcjonalności. Bizerba krajalnice posiadają jednoczęściową płytę oporową. Płyta ta więcej urządzona jest w kanał drenażowy, a ponadto podwyższoną krawędź stołu. Wszystko to zapobiega ociekaniu płynów na ladę. Ostrzałki maszyny z powodzeniem mogą stanowić oczyszczane w zmywarce. Czyszczenie obszarów pod krajalnicą jest daleko ułatwione dzięki wyposażeniu jej w podwyższone nóżki.

Cechy krajalnicy? Przede wszystkim pozwalają również na konkretne kiedy i zdrowe krojenie porcji wędlin, mięsa, a jeszcze serów. Doskonale nadaje się do krojenia takich materiałów jak: kiełbasa, szynka, boczek, pieczone, wędzone i gotowane mięso, steki.

Urządzenie firmy Bizerba zostały zaopatrzone w gałki regulacji grubości krojenia. Skala ma od 0 do 12 mm. Przecież w krojeniu półautomatycznym grubość krojenia wynosi maksymalnie 23 mm. Dzięki temu zapewniona jest precyzja krojenia. Ponadto omawiane krajalnice posiadają funkcję automatycznego układania plastrów, a też możliwość zapisu sposobu ich organizowania w formie programów użytkowych. Można robić płasko, na stos, w gwiazdy, rozety oraz tworzenie plasterków samego produktu do 4 stosów sam wewnątrz drugim.

Przeznaczenie Bizerba krajalnice znajdują zastosowanie przede wszystkim w: - zakładach mięsnych, - handlu spożywczym, - sklepach specjalistycznych, - gastronomii, - sieciach cateringowych.

Obudowa maszyn została sporządzona z najszerszej wartości produktów, i dobrze z eloksalowanego aluminium. Ponadto maszyna posiada foliowaną klawiaturę. Trzy prędkości krojenia kupią na usprawnienie pracy do pewnego produktu. Dodatkowo urządzona stanowi w stół oddany do przechowywania pokrojonych plasterków.