System informatyczny gis

Wiele polskich firm specjalizuje się w sprzedaży i budowaniu systemów informatycznych do zarządzania punktami gastronomicznymi i hotelowo-gastronomicznymi. W relacji od charakterze prowadzonej działalności istnieją rozwiązania dla młodego lokalu, jak oraz dla większej sieci restauracji. Rozwiązania będą dzielić się między sobą w zależności lub jesteśmy do pracowania z   kawiarnią, pizzerią, restauracją hotelowej, i że z domem szybkiej obsługi. Systemy do gastronomii bawią się jeszcze wyższą popularnością. Coraz rzadziej możemy się z problemem gastronomicznym jaki nie posiada żadnego oprogramowania wspierającego sprzedaż.

Samą spośród najbardziej unowocześnionych aplikacji do prowadzenia punktem gastronomicznym jest sposób POS. W szerokich miastach Polskich istnieje sieć autoryzowanych przedstawicieli. I oferują punkt serwisowy i obsługę zarówno jednostek polskich kiedy i takich, jakie w ramach swej struktury czy franczyzy są moc punktów gastronomicznych na gruncie całej Polski.

Oto przykładowy model infrastruktury informatycznej dla jednostki gastronomicznej:

posnet revo

Stanowi on właśnie skonstruowany, aby moduły składowe umożliwiały użytkownikowi maksimum korzyści. Ich integracja i kariera na jednolitych bazach powoduje wzrost efektywności, polepszenie jakości obsługi klienta, łatwiejsze raportowanie i rozliczanie jednostki, niezależnie od tego, czy stanowi obecne jedyna restauracja, bądź i sieć restauracji.

Na obecnym czasie celowo nie podamy nazwy, na jakim z planów oprzemy propozycję skierowaną do danego klienci. Przyjmijmy, że rozwiązanie jest oparte na zintegrowanym systemie, który da zarówno obsługę stanowisk kelnerskich czy barowych, kiedy i wszystkie zarządzanie gospodarką magazynową. W relacji z działalności program może współpracować z terminalem dotykowym, a też z czytnikiem kart magnetycznych, bonem kelnerskim, wagą, drukarką bonów i rachunków, drukarką fiskalną, szufladą, dozownikiem napojów, itp. Wszytko działa pod systemem operacyjnym MS Windows, w budów małej czyli na indywidualnym zdaniu, używając standardowy sprzęt PC.