System primo vision znacznie zwieksza szanse na ciaze

Pacjentka przystępująca do procedury zapłodnienia pozaustrojowego ma możliwość skorzystania z nowych możliwości jakie daje system primo vision. Ta rozwinięta metoda obrazowania umożliwia wybranie zarodków, które najlepiej rokują na uzyskanie ciąży. Są one stale monitorowane przez system i od początku do końca trwania procedury pozostają w inkubatorze bez jakiejkolwiek ingerencji z zewnątrz.

gdzie kupić kasę fiskalnąCena kasy fiskalnej. Gdzie tanio kupić? Polkas

Wówczas specjalistyczny mikroskop cyfrowy co kilka minut pobiera obraz zarodka, a następnie z kilkuset zdjęć tworzy film obrazujący jego rozwój, który jest udostępniany również pacjentom. Film ten dostarcza informacji, których pozyskanie przy tradycyjnych metodach jest praktycznie niemożliwe.
Jakie są zalety systemu?
Umożliwia on nie tylko rozwój zarodków w środowisku o minimalnych zakłóceniach, ale również powoduje, że zarodki mają znacznie większą szansę na implantację. Dzięki bardzo dokładnej ocenie rozwoju danego zarodka z pierwszych kilku dni system (ang. time-lapse embryo imaging) pozwala na szybką ocenę nieprawidłowości lub zaburzeń w jego rozwoju.
Najistotniejszym elementem tego systemu jest bezpieczeństwo zarodków. Pozostają one cały czas w środowisku ciepłym i pozbawionym światła, dokładnie tak, jakby znajdowały się w Twoim ciele. Wszystkie zagrożenia z zewnątrz pozostają pod stałą kontrolą, a zarodki nie są narażone na żadne niebezpieczeństwo. Dlaczego tak się dzieje? Otóż system umożliwia śledzenie całości rozwoju od zapłodnienia komórki jajowej aż po wybór odpowiednich zarodków do embriotransferu. Jeśli zastanawiasz się czy system primo vision jest dla Ciebie odpowiedni powinnaś nie mieć do niego żadnych zastrzeżeń. Ta procedura ma możliwość pomocy każdej pacjentce przystępującej do procedury in vitro. Może on również zmniejszyć ryzyko poronienia oraz zajścia w ciąże bliźniacze lub trojacze. Co więcej, jest szczególnie dobrym rozwiązaniem dla par, które mają już za sobą nieudane próby zapłodnienia pozaustrojowego, a także kobiet starszych, które nie mogą już zajść w ciążę. System do stałego monitorowania zarodka to możliwość korygowania warunków ich rozwoju oraz ograniczenie do minimum stresu dla rodziców.