Zaopatrzenie i gospodarka magazynowa

Program Gastro Szef jest dedykowany dla sieci restauracji. To projekt człowiek do zarządzania gospodarką magazynową znanej marki, na zasadzie posiadanych certyfikatów zakupu i danych stanowisk sprzedaży. Dzięki temu oprogramowaniu możemy efektywnie zarządzać wszystkimi posiadanymi przez nas restauracjami. Jakie są największe korzyści tego oprogramowania i dlaczego powinniśmy zdecydować się na dostań tego planu na własny użytek?

- Program korzysta w sobie historię wcześniej przygotowanych operacji, tylko jego główną funkcjonalnością istnieje możliwość bieżącego kontrolowania stanu magazynu w terminie rzeczywistym. Dzięki takiej kontroli od razu możemy dostać informacje o brakujących produktach o artykułach, jakie pragną zostać zamówione. Dzięki programowi podejmowanie decyzji strategicznych jest pochopne i pewne.

- Wielką wartością tego rzeczywiście oprogramowania jest fakt, że wyzwala ono zarówno wiele funkcjonalnych i wygodnych raportów i analiz, które pomagają efektywne zarządzanie, zarządzanie i szkolenie daną placówką.

http://www.comarch-polkas.pl/oferta/optima-cennik/

- Pomysł że zostać zsynchronizowany z planem finansowo- księgowym, dzięki czemu łatwiej jest kontrolować finanse firmy. Z zakresu programu istnieje ponadto możliwość bezpośredniego wystawienia faktury, co istnieje mocno przydatne i intuicyjne. Można jeszcze bez problemu eksportować dane zamknięte w magazynie do własnych programów.

- Pomysł jest jedyny podczas każdej inwentaryzacji. Dzięki wszelkim, szczegółowym reklamom na materiał stanu magazynu pomaga dokładnie organizować wszystkie posiadane materiały oraz materiały, co stanowi szczególnie istotne w szerokich lokalach.

- Program pozwala na fachową obsługę wielu zamówień.

Jeżeli jesteś zajęty takim oprogramowaniem dla własnej restauracji- zastanów się, albo nie warto już teraz zakupić licencji dla samego celu sprzedażowego czy ważniejszej ich liczby. Odpowiednie, efektywnie działające oprogramowanie jest idealną lokatą w ciąg Twojej firmy. Dzięki odpowiedniej kontroli stanów magazynowych w Twoim lokalu zwykle będzie sposób, i Ty zazwyczaj będziesz znał jak tłumaczy się pozycja w istot zaopatrzenia, fakturowania, czy tych zamówień.